Barbecue 2024

Barbecue 2024Hieronder vind je het opgaveformulier voor de jaarlijkse BBQ.Hierin kun je op geven of je komt, alleen of met partner.Ook kun je opgeven of er dieetwensen zijn of evt. vegetarisch.De BBQ wordt gehouden zaterdag 10 augustus bij de “Heurnse Tref”.Graag opgeven v√≥√≥r de zomervakantie. Stemoefeningen Zangers Muziek printen Nieuwsflitsen Voorjaarsconcert

Tenor 2

Tenor 1Bongen JanBorsjes ArieBussink GerritDiersen WillyEssink AntoonGeurink WimLuimes HenkLuiten HermanOosterholt JanSaalmink WimSchutte HenkWikkerink Wim Tenor 2Doornink AdGussinklo FreekHartemink JanHeusinkveld HenkHorst ter WimKlumpenhouwer HenkKlumpenhouwer HansKrieger GerritMeijer HenkMeijer MartinRots Arnold BaritonBollen WillemDroppers JanHartemink GerritJansen WimNavis ErikOosterink GerritScholten AlbertStronks HenkVries de AukeWesterterp LieuweWikkerink Dick BasBussink JoopEerden van WillyHoefman HansKlompenhouwer JohanLindert te ArieLuimes GerhardMaat ter JanPaske te BramPrinsen RudiRuesink…

Optreden Beth San 2024

Optreden Beth San 8 juli 2024 27 mei in de koor-mapTe zingen stukken 8 juli tuin Beth-sanACM¬† ¬† ¬†Samenzang: Daar ruist langs de wolkenGeef aan de wereld vredeInto my heartEr is een God die hoortBe still my soulZie de zonBlijf bij ons HeerVaste rots van mijn behoudLichtstad met uw paar‚Äôlen poorten¬† ¬† ¬† ¬†Samenzang: Als…

ACMmailadressen 11 juni 2024

Vanaf 11 juni 2024 Ad Doornink <adencorrie@live.nl>,Albert Scholten <ahscholten@hotmail.com>,Antoon Essink <antonessink@gmail.com>,Arie Borsjes <arieborsjes@gmail.com>,Arie te Lindert <arie.te.lindert49@gmail.com>,Arnold Rots <ah.rots@outlook.com>,Auke Vries de <auke.de.vries@kpnmail.nl>,“Bollen, Willem” <gwbollen@upcmail.nl>,Bram te Paske <bram@hetbokkel.nl>,Dick Wikkerink <dickwikkerink@hotmail.com>,Dirk Jentink <h.jentink4@upcmail.nl>,Erik Navis <erik.wilma@hotmail.com>,Freek Gussinklo <freekgussinklo@hotmail.com>,Gerard Luimes <gerhard.luimes@gmail.com>,Gerrit Oosterink <gaoosterink@hotmail.nl>,Gerrit Bussink <g.w.bussink@gmail.com>,Gerrit Hartemink <gerrithartemink@ziggo.nl>,Gerrit Krieger <gerjokrieger@gmail.com>,Gerrit Ruesink <g.h.ruesink@kpnmail.nl>,Hans Hoefman <hanshoefman@gmail.com>,Hans Klumpenhouwer <annieklump@live.nl>,Henk Heusinkveld <henkentrudi@gmail.com>,Henk Klumpenhouwer <h.klumpenhouwer@gmail.com>,Henk Luimes…

You never walk alone

Beste zangers,Aanstaande maandag 18 september repeteren we weer in ‘De Pol’.Je wordt daar weer om 20.00 uur verwacht. ….. Zegt het voort ….. Het lied ‘You never walk alone’ zingen we eenstemmig.Hieronder vind je de tekst, en een knop om deze te printen.Ook heb ik er een filmpje van Lee Towers bijgevoegd om je alvast…